Waar vind je de fijne Ilse Jacobsen accessoires als regenjassen en hoeden? Bij Van Arendonk natuurlijk!
Accessoires in Scandinavische stijl
Ilse Jacobsen is een getalenteerd ontwerpster uit Denemarken. Ze haalt inspiratie uit het havenplaatsje Hornbæk, waar ze is geboren en getogen. Hornbæk ligt in de buurt van Kopenhagen en is in trek vanwege haar witte zandstranden, uitgestrekte duinen en heerlijk relaxte atmosfeer. Je vindt hier rustgevende natuur en die typische Scandinavische levensstijl waar wij in Nederland zo dol op zijn.
Ilse trekt er graag op uit in de natuur en heeft daarom een collectie ontworpen die perfect aansluit op het relaxte maar onvoorspelbare buitenleven. De items zijn allesbehalve saai. Het zijn prachtige modellen van hoogwaardige materialen die super elegant staan. De populaire Scandinavische stijl komt erin terug: eenvoud, mooie kleuren en natuurlijke materialen. Met Ilse Jacobsen accessoires, waaronder regenjassen,
tassen en hoeden, ben je moeder natuur altijd een stapje voor en ben je voorbereid op een onverwachte regenbui. Zelfs als het niet regent, loopt je er comfortabel en modieus bij. Perfect te combineren ook met een paar
Ilse Jacobsen damesschoenen.
Ilse Jacobsen regenjassen
Haal jij je neus niet op voor een beetje regen? Dan is een goede regenjas een echte must voor jou. Het liefst natuurlijk eentje die er ook nog een beetje mooi en stijlvol uitziet. Ilse Jacobsen regenjassen zijn tijdloos, stijlvol, elegant en praktisch. Ze zijn gemaakt van een super lichtgewicht polyurethaan (PU) materiaal. De voering bestaat uit een comfortabele polyester tricot. Alle naden zijn geseald met een heat fusion techniek, waarbij de stoffen worden verhit en in elkaar smelten. Hierdoor zijn de regenjassen volledig waterdicht.
Wil je nóg meer comfort? Ga dan voor een Ilse Jacobsen Softshell regenjas. Deze jassen zijn uiteraard winddicht en waterafstotend, maar ook ademend dankzij een innovatief membraan dat tussen de buitenstof en de voering is verwerkt. Ze zijn gevoerd met heerlijk zacht fleece en hebben zelfs waterdichte ritsen. Geen regendruppel die daar nog doorheen komt!
Bucket hats en regenhoedjes
Als het regent willen we natuurlijk ook ons koppie droog houden, maar niet elke jas heeft een capuchon. Daar heeft
Ilse Jacobsen een creatieve oplossing voor bedacht: ze heeft regenhoeden toegevoegd aan haar collectie. Het perfecte accessoire voor een regenachtige dag! De lichtgewicht kwaliteit zorgt ervoor dat het hoedje makkelijk opgevouwen kan worden en weinig ruimte in beslag neemt in je tas.
Waterdichte tassen
Soms moet je écht de regen in, bijvoorbeeld op je fiets naar je werk (als je niet te laat wil komen tenminste). Het is dan fijn dat de spullen die je meeneemt droog blijven. De Ilse Jacobsen tassen zorgen hiervoor! Deze zijn gemaakt van PU en hebben, net zoals de regenjassen, gesealde naden. Draag de schattige tasjes als schoudertas, heuptas of crossbody. De afneembare band kun je namelijk op verschillende manieren bevestigen. Ga voor tijdloos zwart, avontuurlijk legergroen of vrolijk geel om jouw outfit af te maken! Ook handig voor onverwachte regenbuien.
Ilse Jacobsen accessoires bij van Arendonk
Bij van Arendonk shop je regenjassen, hoedjes en tassen van Ilse Jacobsen. Bestel jouw favoriete artikelen eenvoudig in onze webshop of bekijk de collectie Ilse Jacobsen accessoires in één van de
Van Arendonk winkels in Breda, Den Bosch, Eindhoven, Groningen, Tilburg, Arnhem of onze Van Arendonk shop-in-shop’s bij Bastiaansen Modestad in Bavel en Jansen-Noy in Sevenum.